Servis notebooků Olomouc

Opravy notebooků Olomouc

Svoz notebooků Olomouc a okolí ZDARMA do našeho servisního střediska Praha realizujeme každý pracovní den ! Servis notebooků Olomouc provádíme velice operativně, takže můžete předpokládat, že se k vám notebook opět navrátí v co možná nejkratším termínu. Pro váš notebook si přijede náš smluvní dopravce a odveze jej ZDARMA k nám na servis ! Následně vám jej odešleme opravený zpět ! Servis notebooků Olomouc funguje rychle a operativně. Svoz notebooku k opravě provedeme nejpozději druhý den po objednání. Servis notebooků provádíme NON-STOP 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

Servis notebooků Olomouc komplexně zahrnuje Olomouc a celý Olomoucký kraj, dle níže uvedeného rozpisu. Pod lokalitu servis notebooků Olomouc především zahrnujeme:

Lokalita svozu OlomoucSvoz notebooků Olomouc a celý Olomoucký kraj
Olomouc Bělidla, Bukovany, Bystročice, Bystrovany, Chomoutov, Chválkovice, Černovír, Daskabát, Droždín, Hejčín, Hodolany, Holice, Horká nad Moravou, Klášterní Hradisko, Krčmaň, Lazce, Lošov, Nedvězí, Neředín, Nová Ulice, Nové Sady, Nový Svět, Pavlovičky, Povel, Radíkov, Řebčín, Samotišky, Slavonín, Svatý Kopeček, Topolany, Týneček, Žerůvky, Nemilany
Olomoucký kraj Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Šternberk, Litovel, Uničov, Mohelnice, Moravská Třebová, Kojetín, Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Lipník nad Bečvou, Hranice

Servis notebooků Olomouc (softwarové závady)

Softwarové problémy řešíme po konzultaci se zákazníkem v co nejkratším možném čase. Obvykle se doba servisního zásahu pohybuje do 24 hodin, přičemž u všech typů softwarových poruch poskytujeme možnost příplatku expresní opravy notebooku. O možnostech expresního servisu notebooků Brno se informujte telefonicky nebo pomocí mailového formuláře.

Servis notebooků Olomouc (hardwarové závady)

Všechny hardwarové opravy notebooků a pochopitelně i softwarové opravy notebooků se snažíme řešit maximálně operativně. O rychlosti opravy notebooků se můžete kdykoliv informovat prostřednictvím naší NON-STOP servisní linky 603 75 76 77.

Typ notebookuServis notebooků provádíme
obvykle v termínu do:
Servis notebooku EXPRES
(možnost příplatku)
Servis Acer 1-2 dny ANO
Servis Asus 1-2 dny ANO
Servis Fujistsu Siemens 1-2 dny ANO
Servis HP (Hewlet Packard) 1-2 dny ANO
Servis IBM 2-3 dny ANO
Servis MSI 2-3 dny ANO
Servis Dell cca. do 7 dnů ANO
(pouze softwarové závady)
Servis Lenovo 2-3 dny ANO
Servis Toshiba 2-3 dny ANO
Servis SONY VAIO 1-2 dny ANO
Ostatní notebooky 2-3 dny ANO

Kontaktujte servis notebooků

Telefon: 604 75 76 77

E-mail: info@pocitacovapohotovost.cz

O společnosti

Servis notebooků je služba poskytováná společnostísro která se specializuje na servis veškeré výpočetní techniky a tedy i opravy notebooků všech značek (Acer, Asus, Dell, HP...)

Servis notebooků

Příjem a výdej oprav
PONDĚLÍ - PÁTEK (9.00 - 18.00 hodin)

Všeobecné obchodní podmínky