Servis notebooků Zlín

Opravy notebooků Zlín

Svoz notebooků Zlín a okolí ZDARMA do našeho servisního střediska v Praze provádíme každý pracovní den, přičemž po provedení objednávky vás bude operativně kontaktovat některý z našich pracovníků, který vám sdělí všechny potřebné informace. Servis notebooků Zlín provádíme velice operativně s ohledem na rozsah a druh závady. Jakmile váš notebook opravíme, dovezeme vám jej neprodleně zpět. Servis notebooků provádíme 24 hodin denně / 7 dní v týdnu !

Servis notebooků Zlín komplexně zahrnuje Zlín a Zlínksý kraj, dle níže uvedeného rozpisu. Pod lokalitu servis notebooků Zlín především zahrnujeme:

Lokalita svozu ZlínSvoz notebooků ZDARMA pro lokalitu Zlín a celý Zlínský kraj
Zlín Řeznice, Jaroslavice, Kudlov, Lužkovice, MLadcová, Prštné, Příluky, Racková, Hostišová, Machová, Mysločovice, Sazovice, Chlum, Karlovice, Lhota, Lhotka, Louky, Malenovice, Tečovice, Dobrkovice, Hvozdná, Kečůvka, Lípa, Ostrata, Želechovice nad Dřevnice, Kostelec, Štípa
Zlínský kraj Vsetín, Zlín, Uherské Hradiště , Holešov, Přerov, Velký Ořechov, Valžské Meziříčí, Vizovice, Mysločovice, Jasenná u Vizovic, Fryšták, Lukov u Zlína, Trnava u Zlína, Slavičín, Hulín, Napajedla, Luhačovice, Strážnice, Hodonín, Kojetín, Kropině, Němčice na Hané, Bystřice pod Hostýnem, Otrokovice, Kunovice, Veselý na Moravě, Dubňany, Kroměříž

Servis notebooků Zlín (softwarové závady)

Softwarové problémy řešíme po konzultaci se zákazníkem v co nejkratším možném čase. Obvykle se doba servisního zásahu pohybuje do 24 hodin, přičemž u všech typů softwarových poruch poskytujeme možnost příplatku expresní opravy notebooku. O možnostech expresního servisu notebooků Brno se informujte telefonicky nebo pomocí mailového formuláře.

Servis notebooků Zlín (hardwarové závady)

Všechny hardwarové opravy notebooků a pochopitelně i softwarové opravy notebooků se snažíme řešit maximálně operativně. O rychlosti opravy notebooků se můžete kdykoliv informovat prostřednictvím naší NON-STOP servisní linky 603 75 76 77.

Typ notebookuServis notebooků provádíme
obvykle v termínu do:
Servis notebooku EXPRES
(možnost příplatku)
Servis Acer 1-2 dny ANO
Servis Asus 1-2 dny ANO
Servis Fujistsu Siemens 1-2 dny ANO
Servis HP (Hewlet Packard) 1-2 dny ANO
Servis IBM 2-3 dny ANO
Servis MSI 2-3 dny ANO
Servis Dell cca. do 7 dnů ANO
(pouze softwarové závady)
Servis Lenovo 2-3 dny ANO
Servis Toshiba 2-3 dny ANO
Servis SONY VAIO 1-2 dny ANO
Ostatní notebooky 2-3 dny ANO

Kontaktujte servis notebooků

Telefon: 604 75 76 77

E-mail: info@pocitacovapohotovost.cz

O společnosti

Servis notebooků je služba poskytováná společnostísro která se specializuje na servis veškeré výpočetní techniky a tedy i opravy notebooků všech značek (Acer, Asus, Dell, HP...)

Servis notebooků

Příjem a výdej oprav
PONDĚLÍ - PÁTEK (9.00 - 18.00 hodin)

Všeobecné obchodní podmínky